جمع کننده روکش (کاور) استخر

دستگاه جمع کننده روکش استخر

Pool Cover Roller
با انتخاب دستگاه جمع کننده روکش استخر مناسب و به سلیقه خود، هنر و زیبایی را به محیط اطراف استخر خود ارزانی دارید.
در حال حاضر دستگاه های جمع کننده در دو نوع دستی و اتوماتیک قابل تحویل می باشد:

دستگاه جمع کننده روکش استخر

دستگاه جمع کننده روکش استخر به صورت دستی:
–    دستگاه های جمع کننده ثابت فلزی: این دستگاه در عرض استخر به صورت ثابت نصب شده و به وسیله دسته روکش را به دور خود جمع میکند، که کاملا ضد زنگ زدگی است.
–    دستگاه جمع کننده متحرک آلومینیومی: دستگاه آلومینیومی چرخ دار که متناسب با عرض استخر ساخته می شود و در مواقعی که به آن نیازی نیست قابلیت جابه جایی از کنار استخر را دارد.
–    دستگاه جمع کننده pvc متحرک : دستگاه قابلیت جابجایی بصورت فرقانی بر روی چرخها  توسط یک نفر را دارد.اغلب افراد بدلیل مرطوب بودن محیط استخر نگران زنگ زدگی جمع کن ها هستند اما این جمع کن ها از مواد عالی(پایه های pvc و لوله آلومینیومی) ساخته شده و خیال مخاطب را برای زنگ زدگی راحت کرده است.

–    دستگاه جمع کننده به همراه سکو نشیمن: روی دستگاه جمع کننده سکوی نشیمن چوبی ساخته می شود که علاوه بر مخفی نمودن دستگاه و روکش، نشیمنگاهی زیبا برای شما فراهم می آورد.

دستگاه های جمع کننده روکش به صورت اتوماتیک:
کلیه ی دستگاه های جمع کننده، قابلیت طراحی و ساخت به صورت نیمه اتوماتیک (فقط جمع کننده) و یا تمام اتوماتیک را دارند، به گونه ای که به جای روش دستی توسط موتور الکتریکی و با استفاده از دستگاه ریموت کنترل می توان برای باز و جمع نمودن روکش اقدام نمود.

دیدگاه‌ها ۰

*
*