استخر هوشمند به شما کمک می‌کند تا از استخر خود بهتر مراقبت کنید. هشدارهای زمان تعویض فیلترها، تنظیم درجه حرارت آب، تنظیم pH آب، کنترل سطح آب و حتی امکاناتی فراتر از این موارد با سیستم هوشمند سازی استخر قابل پیاده‌سازی و اجراست.

همچنین شما می‌توانید با استفاده از نورهای ضد آب، استخر خود را به نورهای رنگی زیبا مجهز کنید.

سونا: آرامش خالص

با هوشمند سازی سونا، کنترل کاملی روی سونا داشته باشید. به‌جای منتظر ماندن برای گرم‌شدن سونا کافی است قبل از استفاده روی تلفن هوشمندتان سونا را فعال کنید تا زمانی که گرم شد خانه هوشمندتان به شما اطلاع دهد.

به‌علاوه می‌توانید دمای سونا را روی دمای مد نظرتان ثابت کنید. همچنین پس از خروج از سونا بقیه موارد را به خانه هوشمندتان بسپارید. مراحل Dry Mode و. همگی توسط خانه هوشمند شما مدیریت می‌شوند.

امکانات هوشمند سازی استخر

برنامه‌های فیلترینگ

اضافه‌کردن فیلترهای سفارشی برای استخر باعث افزایش بهروری، تمیزی و سلامت آب و کاهش هزینه‌های انرژی هنگام راه‌اندازی استخر شما می‌شود

مانیتور و کنترل دمای آب، فشار آب

  • مدیریت بهداشت سیستم استخر
  • کنترل سطح PH
  • مانیتور و کنترل سطح آب

کنترل و آماده‌سازی از راه دور

شما تمام سرفصل‌های کنترلی اعم از پر کردن و تخلیه استخر، دمای آب، وضعیت فیلترها و … را در هر زمان و مکان می‌توانید کنترل کنید. کنترل پوشش استخر فریتز شما را در کنترل کامل پوشش استخر که یکی از عناصر اصلی استخر هوشمند است، شما را یاری خواهد کرد.

باز/بسته کردن خودکار سقف استخر هم‌زمان با تغییر در دما/آب‌وهوا/زمان

بررسی/ نظارت بر هرگونه فعالیت از دسترسی‌های غیرمجاز (کنترل کودک)
دریافت پیام هنگامی که سقف باز/بسته شود.

مانیتورینگ و کنترل تمام اتوماتیک

این امکان را به شما می‌دهد که به‌صورت لحظه‌ای و نموداری تغییر رفتار درجه حرارت آب را مشاهده کنید و همچنین دمای دلخواه را به‌سادگی از راه دور تنظیم و آماده کنید.

کنترل استخر

عموماً نگهداری استخر کاری زمان بر و مشکل است. مکانیزه کردن استخر می‌تواند بهره‌گیری از استخر را دوچندان کند. به‌سادگی می‌توانید استخر خانه خود را کنترل و بر آن نظارت کنید. فریتز انتخاب‌های متنوعی را برای شما دارد. روشنایی سفارشی استخر، برنامه‌های فیلترینگ، کنترل پوشش استخر، تنظیم درجه حرارت آب، مدیریت دوباره پر کردن استخر و همه و همه از راه دور به‌راحتی قابل کنترل بود و همه چیز را قبل از حضور شما در محل آماده می‌کند.

وضعیت و تنظیم عمق آب

شما قادر خواهید بود علاوه بر مشاهده وضعیت عمق و آب موجود در استخر تنها با لمس یک گزینه به میزان دلخواه استخر را از آب پر و یا خالی کنید. نورپردازی و تغییر رنگ آب (۲۵۶ رنگ) نورپردازی استخر از مواردی است که به میزان زیادی در زیبایی استخر شما اثرگذار است. نور استخر را به هر میزان و هر نوع رنگ (۲۵۶ رنگ متفاوت) تغییر می‌دهد و همچنین از وضعیت آن مطلع می‌شوید.

همه می‌خواهند یک استخر زیبا با آب شفاف، دمای مطبوع، فضای زیاد برای شنا و محیط اطراف برای استراحت داشته باشند. اما اگر راهی برای ارتقاء استخر شما به‌گونه‌ای وجود داشته باشد که هم راحتی فوق‌العاده‌ای را برای شما ایجاد کند و هم با نبوغ آن بازدیدکنندگان را تحت تأثیر قرار دهد؟ ما البته در مورد تبدیل استخر به یک استخر هوشمند صحبت می‌کنیم. در اینجا به این دلیل است که باید به دنبال این مسیر باشید:

استخر هوشمند